Andreeva wyrzuca Collins z turnieju Monterrey Open. Skrót meczu. WIDEO

Erika Andreeva podniosła się po przegranym secie i wyeliminowała Amerykankę Danielle Collins z turnieju WTA 500 Monterrey Open w Meksyku. Rozstawiona z numerem 89 na świecie Rosjanka trzykrotnie straciła swój serwis, a Collins w ciągu pół godziny wygrała pierwszego seta 6:1. Andreeva zaostrzyła serwis, otworzyła przewagę 3:0 w drugim secie i wygodnie ją wykorzystała, wyrównując stan meczu. Decydująca partia toczyła się przy serwisie aż do siódmego gema, kiedy to Andreeva dokonała kolejnego przełamania i prowadziła 4-3. Andreeva utrzymała prowadzenie do 15. gema, a następnie ponownie przełamała podanie, by po godzinie i 52 minutach - gdy zegar wskazywał prawie pierwszą nad ranem czasu lokalnego - zakończyć mecz zwycięstwem 1-6, 6-3, 6-3 w swoim drugim punkcie meczowym. Źródło: Associated Press
Dodano: Środa, 21 sierpnia (11:03)
Źródło: Associated Press- © 2024 Associated Press