60 sekund
- Zobacz film Zima to niestety czas dokuczliwego i szkodliwego dla zdrowia smogu. W zawiesinie pyłów w powietrzu znajdziemy dwutlenek siarki, benzopiren, tlenki azotu i węgla oraz metale ciężkie, takie jak ołów, arsen, nikiel i kadm. Nie możemy uciec od smogu, ale są sposoby, aby chronić się przed toksycznymi metalami.
- Zobacz film Płyn do mycia naczyń znajduje się w każdej kuchni. Jest wydajny i zawsze pod ręką, więc można go wykorzystać nie tylko do umycia garnków. Pomoże w czyszczeniu zaplamionych okularów, usunie ślady po rysunkach na ścianie, ale także pomoże zwalczyć uciążliwe szkodniki.
- Zobacz film Niezależnie od ciągle pojawiających się kolejnych modnych diet, najważniejszą zaletą zdrowego odżywiania pozostaje różnorodność produktów. Zawsze warto spróbować czegoś nowego. Oto kilka pomysłów na zastąpienie masła na kanapkach.
- Zobacz film Pyszne i zdrowe potrawy mają czasem jeden minus – niemiły zapach, jaki po sobie pozostawiają. Na przykład czosnek jest znaną aromatyczną pułapką. Guma do żucia to rozwiązanie tylko na kilkanaście minut, ale są inne sposoby, które pozwolą cieszyć się smakiem potraw i szybko zapomnieć o ich mocnym zapachu.
- Zobacz film Co za dużo, to niezdrowo – to powiedzenie jest wyjątkowo trafne, gdy chodzi o pielęgnację włosów. Sposobów na piękne włosy jest wiele i aż się chce korzystać z nich bez umiaru, jednak łatwo można przesadzić i jeszcze bardziej sobie zaszkodzić.
- Zobacz film Regularne ćwiczenia, dzięki którym spalamy tłuszcz, to oczywiście najlepszy sposób na odchudzanie. Na szczęście jest też wersja dla leniwych, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy pogoda zniechęca do spacerów i biegania – poznajcie naturalne spalacze tłuszczu!
- Zobacz film Banany są bogate w mnóstwo witamin i minerałów. Dobrze działają na serce, układ pokarmowy i nerwowy, a także na urodę. Ale czy wiedzieliście, że także skórki od bananów można skutecznie wykorzystać. Zobaczcie, w jaki sposób!
- Zobacz film Znane są unijne absurdy, według których marchewka jest owocem, ślimak rybą, a szprotka i śledź mogą być sardynką, ale zamieszanie w nazewnictwie zaczęło się już dawno temu. Zanim botanicy postanowili zrobić porządek w systematyce, powstały nazwy zwyczajowe i regionalne. Oto kilka ciekawych przykładów.
- Zobacz film Dieta zimowa i letnia nie powinna się różnić pod względem ilości warzyw i owoców, ale najlepiej zwrócić uwagę na produkty sezonowe. Unikniemy wtedy jedzenia naszpikowanych pestycydami i nieodpowiednich dla pory roku pokarmów. Jakie warzywa nie są zbyt wskazane zimową porą?
- Zobacz film Nawet gdy omijamy z daleka słodycze i gazowane napoje, łatwo możemy przekroczyć dopuszczalną dzienną dawkę cukrów prostych. Górna granica dla dorosłych to 50 gramów, czyli 10 łyżeczek cukru dziennie, ale idealna ilość to najwyżej 25 gramów, czyli 5 łyżeczek. Pokażemy, jak jedząc produkty powszechnie uważane za zdrowe, jednak przekraczamy bezpieczne dawki.
- Zobacz film Papierosy są łatwo dostępne, całkowicie legalne i mimo wiedzy o ich szkodliwości nadal pozostają nałogiem trudnym do zwalczenia. Polacy na szczęście ostatnio palą coraz mniej, ale około 20% rodaków pozostało wiernych nikotynie. Przygotowaliśmy kilka mitów i złudnych nadziei popularnych wśród palących.
- Zobacz film Zabiegi wybielania zębów są drogie i powodują często bolesną nadwrażliwość. Zdesperowani mogą znaleźć w sieci mnóstwo domowych sposobów, ale czy są one skuteczne i bezpieczne?Soda oczyszczona nie ma chemicznie właściwości wybielających, usuwa tylko osad na zasadzie tarcia. Działa raczej jak papier ścierny, osłabiając szkliwo, które staje się bardziej podatne na próchnicę i przebarwienia. Zobacz, jakie są jeszcze inne polecane sposoby, niestety niekoniecznie skuteczne.
- Zobacz film Moda na gotowanie i zdrowe odżywianie ogarnęła cały świat, ludzie wiedzą o tym coraz więcej. Mimo tej powszechnej kuchennej edukacji, nadal funkcjonuje wiele mitów na temat jedzenia. Warto je poznać.
- Zobacz film Cytrusy cudownie pachną i jeszcze lepiej smakują. Dostarczają witamin, minerałów i błonnika. W niektórych sytuacjach mogą nam jednak bardzo zaszkodzić.
- Zobacz film Trudno sobie wyobrazić stare miasta bez gołębi. Są to udomowione gołębie skalne, które nauczyły się korzystać z sąsiedztwa ludzi. Niestety niekontrolowane dokarmianie tych ptaków powoduje, że jest ich zbyt dużo, brudzą budynki i narażają nas na choroby i pasożyty.
- Zobacz film Zwyczaj ubierania choinki na Boże Narodzenie jest popularny dopiero od około 300 lat i nie zawsze drzewko symbolizuje atmosferę i ciepło rodzinnych świąt. Może być też ostentacją bogactwa, jak rekordowo droga choinka, warta 11 milionów dolarów, obwieszona klejnotami i złotem w Abu Dhabi w 2010 roku. Na placu św. Piotra w Watykanie nie było choinek aż do… 1982 roku! Zmienił to dopiero papież Jan Paweł II. Tegoroczna choinka będzie właśnie z Polski. To świerk, pochodzący z mazurskiego lasu.
- Zobacz film Polacy nie wyobrażają sobie Bożego Narodzenia bez choinki, pysznego jedzenia… oraz kilku kultowych już filmów. Oto nasze subiektywne TOP3!
- Zobacz film Pusty talerz dla głodnego wędrowca, siano pod obrusem czy wypatrywanie pierwszej gwiazdki - te tradycje wigilijne zna chyba każdy z nas. Niektóre mniej popularne zwyczaje i przesądy często wywodzą się jeszcze z przedchrześcijańskich obchodów przesilenia zimowego – na przykład krojenie cebuli na 12 kawałków odpowiadających miesiącom. Jeśli kawałek zwilgotniał i spleśniał, znaczyło to, że miesiąc będzie deszczowy.
- Zobacz film Zamarznięte jezioro czy rzeka to śmiertelnie niebezpieczna pułapka. Stanowczo odradzamy wchodzenie na lód! Na wszelki wypadek mamy jednak kilka wskazówek, co robić, gdy lód się pod nami załamie.
- Zobacz film Zwykle rozpieszczamy nasze domowe zwierzaki i kupujemy im ulubione smakołyki, jednak są pokarmy, które mogą im bardzo zaszkodzić, a nawet doprowadzić do śmierci. Niektóre produkty – całkowicie nieszkodliwe dla nas - dla nich są jak trucizna.
- Zobacz film Sposób poruszania się i wyraz twarzy wpływa nie tylko na atrakcyjność – czasem może zadecydować o naszym bezpieczeństwie, a nawet życiu. Sprawcy ataków i kradzieży nieświadomie typują ofiary na podstawie obserwacji ich zachowania. Co robić, by nie zwracać ich uwagi?
- Zobacz film Na twarzy mamy wypisany nie tylko nasz charakter, ale także niektóre groźne dla życia choroby. Bardzo niepokojącym objawem jest zażółcenie białek oczu i skóry – tak zwana żółtaczka mechaniczna. Świadczy o bardzo złym stanie wątroby, zaawansowanych guzach trzustki lub o chorobach pęcherzyka żółciowego. Natychmiast trzeba iść do lekarza! Co jeszcze powinno nas zaniepokoić?
- Zobacz film Podwyższony poziom cukru we krwi to nie tylko problem diabetyków. Jakie objawy powinny nas zaniepokoić? Te informacje są naprawdę bardzo ważne. Koniecznie zobaczcie!
- Zobacz film Świece zapachowe w jesienne popołudnia potrafią wprowadzić nas w romantyczny nastrój, pochłaniają zapach nikotyny oraz sprawiają, że w domu robi się ciepło i przytulnie. Jak jednak się okazuje, te przyjemne płomyczki mogą szkodzić naszemu zdrowiu. Dlaczego?
- Zobacz film Zażywasz leki? Jesteś w trakcie antybiotykoterapii? Uważaj na to, co jesz! Węglowodany, tłuszcze, nabiał, błonnik i owoce mogą upośledzać działanie leków. Leki popijaj wodą przegotowaną lub wodą źródlaną. Pamiętaj o odstępach między lekami, a posiłkami. Powinna ona wynosić co najmniej 2 godziny. Czytaj ulotki! Będziesz wiedzieć, kiedy najlepiej zażyć dane lekarstwo.
- Zobacz film Jesień sprzyja przeziębieniom, a nieodłącznym towarzyszem przeziębienia jest katar. Brzmi niewinnie, ale narosło wokół niego wiele mitów. Jakich? Koniecznie zobaczcie!
- Zobacz film Suplementy diety możemy podzielić na dwie kategorie: Ze względu na przeznaczenie oraz ze względu na składnik odżywczy. Watro pamiętać, że niedobór witamin należy uzupełnić odpowiednią dietą oraz udać się do lekarza w celu zweryfikowania braku konkretnej witaminy. Każdy Polak powinien suplementować witaminę D, kwas foliowy oraz kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.
- Zobacz film Kończy się sezon na świeże pomidory, dlatego częściej wybieramy te przetworzone, ale uważajcie, bo okazuje się, że puszki wyścielane są żywicą z bisfenolu A, który po ich otwarciu jest bardzo szkodliwy! Nigdy nie zostawiajmy więc niezjedzonych pomidorów w puszce. Najlepiej przełożyć je do słoika lub miski, co da nam gwarancję zdrowia lub wybierać przetwory w kartoniku czy szklanym słoiczku.
- Zobacz film Punkt dymienia decyduje o tym, czy możemy smażyć na danym tłuszczu. Możemy wyróżnić trzy rodzaje tłuszczów: nasycone, jednonienasycone i wielonienasycone. Czy możemy smażyć na oliwie? Zobaczcie naszą rozmowę z dietetykiem! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00.
- Zobacz film Maciej Pospieszyński - polski pilot szybowcowy i samolotowy, dwukrotny mistrz świata akrobacji szybowcowej w kategorii Unlimited (2012, 2014). Pytany o swoje osiągnięcia zwykle się uśmiecha i mówi „najważniejsze to robić to co się kocha – reszta przyjdzie z czasem”. "60 SEKUND" - PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00. Więcej na temat szybowców znajdziesz tutaj!
- Zobacz film Wybieracie się nad wodę? Pamiętajcie zatem, by zawsze wybierać kąpieliska, na których są ratownicy. Pomoc udzielana na plaży strzeżonej przybywa błyskawicznie, bo nawet w 30 sekund! Najczęściej popełniane błędy nad wodą to m.in. spożywanie dużej ilości alkoholu. Ratownicy apelują: PIŁEŚ, NIE PŁYWAJ! Ratownicy przestrzegają także rodziców, pamiętajcie, by nie spuszczać pociech z oczu. Ratownicy najczęściej interweniują w sprawie zaginięć, to prawdziwa plaga. W weekendy bywa na plaży nawet kilkadziesiąt tysięcy osób! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00.
- Zobacz film Koniaków to piękna turystyczna miejscowość w południowej Polsce. W Chacie na Szańcach można poznać historię wioski, a przy okazji dowiedzieć się, jak przerobić wełnę na nici. Cichranie (czochranie) wełny, gręplowanie i przędzenie – to kolejne etapy przeróbek. Gotowe nici się potem prało, płukało, tkało w płótno, z którego powstawało sukno. Z sukna szyto góralskie stroje. Zobaczcie, jak to wszystko wygląda.
- Zobacz film Z roku na rok przybywa hodowców alpak w Polsce. Interia.tv odwiedziła podkrakowskie Michałowice, gdzie każdy może spotkać się twarzą w twarz z tymi uroczymi zwierzętami. Właścicielka hodowli pierwszy raz zobaczyła alpaki w… Salzburgu i od razu się zakochała. Teraz w gospodarstwie jest ich już kilkadziesiąt. Polscy hodowcy traktują alpaki jak psy. Zwierzęta potrafią się za to odwdzięczyć. Czasami alpaki bywają jednak kapryśne. Ale najczęściej można się z nimi łatwo zaprzyjaźnić. Zobaczcie nasz materiał. A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o alpakach, zaglądnijcie TUTAJ! Zobacz także nasz reportaż o alpakoterapii: Alpakoterapia, czyli magia ukryta w "żywym pluszaku"
- Zobacz film Wiele dziewczynek, zaraz po komunii, decyduje się obciąć piękne, długie włosy z myślą o potrzebujących. I tak oto, odwiedziliśmy salon fryzjerski, który włącza się w akcję ścinania włosów na rzecz stworzenia peruk dla chorych na raka. Zobaczcie nasz reportaż!
- Zobacz film Zalipie to na pozór zwykła wieś położona w województwie małopolskim. Co ją wyróżnia? Słynie z przepięknych malunków, które zdobią niemal każdy dom w okolicy. Tutaj po prostu trzeba przyjechać! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00.
- Zobacz film Piotr Żurowski - rzecznik Polskich Łowców Burz - odpowiedział na pytania Interii: czego absolutnie nie robić podczas burzy i jakich miejsc unikać. Obalił również mity dotyczące telefonów komórkowych. Więcej wiadomości o burzach znajdziesz tutaj
- Zobacz film Dawid Kubacki odpowiedział na pytanie Interii: na co nie może sobie pozwolić skoczek narciarski. Czy tłuste grille i imprezy z piwem są całkowicie zakazane? Czy trener może zabronić uprawiania sportów ekstremalnych?
- Zobacz film Odwiedziliśmy aktorów na planie popularnego serialu "Świat według Kiepskich". Jak wspominają serial? O czym najchętniej mówią? Koniecznie zobaczcie! Więcej na temat serialu przeczytasz TUTAJ
- Zobacz film Hortiterapia, czyli rośliny dla dobra pacjentów. Terapia ta polega na pracach ogrodniczych: sadzeniu roślin, pielęgnacji ziół czy projektowaniu ogrodów. Jak mówi w rozmowie z Interią dr inż. Bożena Szewczyk-Taranek z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Odbiór środowiska poprzez zmysły jest podstawową techniką terapeutyczną, stosowaną m.in. u osób niepełnosprawnych, chorych na autyzm czy depresję. Hortiterapia bardzo często stosowana jest w resocjalizacji więźniów. Konkurują między sobą w projektowaniu i utrzymaniu ogrodów. Jak rośliny wpływają na nasz organizm? ZOBACZ TUTAJ!
- Zobacz film Zespół kompulsywnego jedzenia (BED – ang. binge eating disorder) jest poważnym schorzeniem, charakteryzującym się niekontrolowanymi epizodami objadania się. Osoby z tym zaburzeniem jedzą duże ilości pożywienia w szybkim czasie, często robiąc jednocześnie inne rzeczy (np. oglądanie telewizji). TUTAJ ZNAJDZIESZ WIĘCEJ INFORMACJI! POSŁUCHAJ!
- Zobacz film Ortoreksja to nic innego, jak patologiczna obsesja na punkcie spożywania zdrowej żywności. Czym charakteryzują się objawy tej przypadłości? Obejrzyjcie naszą rozmowę z psychodietetykiem. Więcej na temat zaburzeń odżywiania znajdziesz TUTAJ!
- Zobacz film W tej historii jest wszystko: szczęście i radość, rodzinny dramat i… Nie, tego wam nie zdradzimy. Przedstawiamy za to „Bajkę o mysiej rodzinie”, czyli opowieść o myszkach, które mieszkały w domku dla lalek. Książkę napisał prawdziwy angielski Bond. Michael Bond. Ten od misia Paddingtona. Więcej o książkach dla dzieci w kolejnym odcinku programu „O! Mamo” (emisja 23 maja). Wszystkie odcinki programu znajdziesz: TUTAJ.
- Zobacz film Glutaminian sodu kryje się pod oznaczeniem E621. To substancja wzmacniająca smak i zapach wielu produktów spożywczych. Kwas glutaminowy występuje m.in. w mięsie, serach, wodorostach, wielu warzywach i owocach, orzechach i grzybach. Po raz pierwszy wyizolowano go w 1908 r. z wodorostu – listownicy japońskiej. Dokonał tego chemik, Kikunae Ikeda, który jako pierwszy opisał smak umami. Wkrótce potem japoński naukowiec rozpoczął produkcję przyprawy będącej oczyszczonym glutaminianem sodu. Jako wzmacniacz smaku glutaminian sodu występuje w żywności wysoko przetworzonej, np. w zupkach z proszku, kostkach rosołowych, konserwach czy żywności typu fast food. Nie ma pewności, czy sam w sobie odpowiada za otyłość. Co to jest syndrom chińskiej restauracji, gdzie dokładnie spotkamy glutaminian sodu i czym grozi nadmierne jego spożywanie? Tego m.in. dowiesz się w linku poniżej: ZOBACZ WIĘCEJ.
- Zobacz film Modeling to marzenie wielu młodych dziewcząt. Panuje jednak przekonanie, że praca modelki wiąże się z rzuceniem szkoły i anoreksją. Jak jest naprawdę? Zdradziła nam Małgorzata Leitner założycielka agencji modelek Avent Models, reprezentująca m. in. Kasię Struss i Joannę Krupę. Dlaczego dobre uczennice zostają modelkami?
- Zobacz film Alergia lub dieta, jest kilka powodów dla których ludzie rezygnują ze spożywania jajek. Czym w takim razie je zastąpić? Tego dowiecie się z materiału wideo! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00.
- Zobacz film Wigilia Paschalna pozwala celebrować tajemnicę zmartwychwstania przez cztery znaki. Są to znaki światła, Słowa Bożego, wody i Eucharystii. Przed kościołami rozpala się ogniska. Ogień ma rozświetlać mrok. Od ognia odpala się paschał, czyli znak Chrystusa Zmartwychwstałego. W kościołach wierni odpalają swoje świece jest to symbol przekazywania życia.
- Zobacz film Święcenie pokarmów jest obyczajem typowo polskim. Ma charakter dziękczynienia. - Kiedyś post był przeżywany bardziej surowo. Do koszyczków wkładano wtedy to, co było najlepszego. Potem spożywano to w niedzielę wielkanocną - mówi Interia.tv o. opat Szymon Hiżycki OSB.
- Zobacz film Groby Pańskie w kościołach to polska tradycja, praktykowana od czasów średniowiecza. - Zwyczaj ten bierze się z pragnienia adoracji - tłumaczy nam o. opat Szymon Hiżycki OSB. - Wielka Sobota to bowiem dzień milczenia. Nie odprawia się wtedy mszy świętej, nie można udzielić komunii. A ludzie mają pragnienie, żeby trwać w modlitwie. Grób Pański ma i miał w tym pomóc.
- Zobacz film Są trzy dobre uczynki: post, modlitwa i jałmużna - mówi nam o. opat Szymon Hiżycki OSB. - Sam post jako taki nie ma żadnego znaczenia. Człowiek pości po to, żeby mieć więcej czasu na modlitwę, żeby mieć więcej czasu dla bliskich i żeby pomóc tym, którzy tego potrzebują - wyjaśnia.
- Zobacz film Nagłe zatrzymanie krążenia jest główną przyczyną śmierci w Europie! AED - automatyczny defibrylator zewnętrzny to urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych prowadzi przez procedurę bezpiecznej defibrylacji. Pamiętaj! Twoja pomoc może uratować innej osobie życie. Z każdą minutą szansa na uratowanie poszkodowanego zmniejsza się o 7-10 procent. Dzięki AED defibrylacja może być zastosowana jeszcze przed przybyciem pogotowia. Użycie AED jest bardzo proste. Wystarczy nacisnąć zielony przycisk i słuchać poleceń urządzenia. Urządzenia AED są dostępne na dworcach, w urzędach i w instytucjach kultury. Więcej o urządzeniach AED i pierwszej pomocy znajdziesz TUTAJ!
- Zobacz film Oscary i Złote Maliny przyznawane są co roku. Pierwsza z tych nagród to największe wyróżnienie w świecie filmu. Druga przyznawana jest najgorszym produkcjom. Czy jest możliwe, żeby ten sam film był nominowany do obydwu nagród? Oto przykłady takich sytuacji! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00.
- Zobacz film Czy wiecie czym jest efekt Lady Makbet? Być może spotykacie się z nim każdego dnia. Posłuchajcie, bo to naprawdę bardzo ważne informacje. A szczegóły zdradziła nam psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Mika-Łabuz z Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia w Krakowie. PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00. Więcej na temat syndromu Lady Makbet znajdziesz tutaj!
- Zobacz film W najbliższych dniach temperatura może sięgać nawet 15 stopni Celsjusza. Nie oznacza to jednak, że wiosna na dobre zagości w Polsce. W kwietniu może nastąpić nawrót zimy! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00.
- Zobacz film Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z popełnianych gaf językowych. Sprawdź, czy masz świadomość właściwego posługiwania się językiem polskim! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00. Zobacz, jakich błędów nienawidzą poloniści!
- Zobacz film Stosowałaś setki diet, a waga wciąż wraca do punktu wyjścia? Przyczyn może być kilka. Jednak musisz pamiętać, że najważniejsza jest jedzenie zbilansowanych posiłków! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK O 9:00. Stosując te rady schudniesz mądrze i bez efektu jojo!
- Zobacz film Dobrze wykonany trening siłowy wysmukli twoją figurę! Jakie ćwiczenia zalecają trenerzy personalni? Koniecznie zobaczcie. PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00. Przepis na smukłe uda, piękne ramiona i płaski brzuch
- Zobacz film Aby biustonosz był idealnie dobrany należy pamiętać o kilku szczegółach. Zacznij od doboru odpowiedniego obwodu, zapewni on stabilność. Kolejny element to fiszbiny, które muszą dokładnie okalać biust, a miseczki muszą być odpowiednio pojemne. O czym ponadto należy pamiętać? PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00. Dowiedz się więcej o odpowiednim doborze biustonoszy!
- Zobacz film Myśleliście, że przysiady to banalnie proste ćwiczenie? Okazuje się, że w większości robimy je nieprawidłowo. Pamiętajcie, że dobrze wykonywane przysiady mogą zdziałać cuda! Zobaczcie, w jaki sposób ćwiczyć! Jak NIE ćwiczyć? Te błędy popełniamy najczęściej!
- Zobacz film Wysoki poziom zanieczyszczeń w powietrzu utrzymuje się w wielu polskich miastach. Na szkodliwe działanie smogu narażone są szczególnie dzieci. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat smogu!
- Zobacz film Domowe rośliny nie tylko dekorują wnętrza, ale także oczyszczają powietrze z tzw. smogu elektromagnetycznego. W naszych domach i mieszkaniach powinniśmy trzymać scindapsusa, syngonium, sansewierie czy paprocie. Jakie rośliny idealnie sprawdzą się w sypialni? Zobacz tutaj!
Mleko, szpinak, pieczarki... Nie jest tak, jak myślisz
Moda na gotowanie i zdrowe odżywianie ogarnęła cały świat, ludzie wiedzą o tym coraz więcej. Mimo tej powszechnej kuchennej edukacji, nadal funkcjonuje wiele mitów na temat jedzenia. Warto je poznać.
Dodano:
Piątek, 29 grudnia 2017 (15:05)
Więcej na temat:zdrowe odżywianie