"Wspaniali ludzie": Poznaj wzruszające historie
- Zobacz film Bartek Kędzierski jest reżyserem, scenarzystą, montażystą, aktorem, dźwiękowcem, kierownikiem produkcji, dialogistą, przedsiębiorca, twórcą kilku seriali animowanych, w tym serialu „Włatcy móch”. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów.Kim jest dla niego Czesio, kiedy się narodził i skąd się wziął? Ile jest Bartka w Czesiu, a ile Czesia w Bartku? Jak doświadczenia z dzieciństwa reżysera wpłynęły na kształt postaci „Włatców móch”? Cały odcinek programu możesz zobaczyć TUTAJ!
- Zobacz film Bartek Kędzierski jest reżyserem, scenarzystą, montażystą, aktorem, dźwiękowcem, kierownikiem produkcji, dialogistą, przedsiębiorca, twórcą kilku seriali animowanych, w tym serialu „Włatcy móch”. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów.Kim jest dla niego Czesio, kiedy się narodził i skąd się wziął? Ile jest Bartka w Czesiu, a ile Czesia w Bartku? Jak doświadczenia z dzieciństwa reżysera wpłynęły na kształt postaci „Włatców móch”? Zobacz fragment 10. odcinka programu.
- Zobacz film Joanna Walaś była gościem programu „Wspaniali ludzie”. Joanna jest wizażystką i lingeristką, której pasją jest odkrywanie i podkreślanie naturalnego piękna kobiet. Stworzyła akcję „Moje Piękno - Moja Sprawa”, żeby pomagać kobietom - m.in. po wypadkach czy chorobach - przejść metamorfozy, dzięki którym odzyskają poczucie własnej atrakcyjności i pewność siebie. Stara się przełamywać stereotypy dotyczące urody, promować różnorodność i walczyć z hejtem. Zobacz fragment 10. odcinka programu.
- Zobacz film Joanna Walaś była gościem programu „Wspaniali ludzie”. Joanna jest wizażystką i lingeristką, której pasją jest odkrywanie i podkreślanie naturalnego piękna kobiet. Stara się przełamywać stereotypy dotyczące urody, promować różnorodność i walczyć z hejtem. Stworzyła akcję „Moje Piękno - Moja Sprawa”, żeby pomagać kobietom - m.in. po wypadkach czy chorobach - przejść metamorfozy, dzięki którym odzyskają poczucie własnej atrakcyjności i pewność siebie. Zobacz fragment 10. odcinka programu. Wielka loteria na 20-lecie Interii! ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych kliknij Zapraszamy do udziału w wielkiej loterii. W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla ciebie niespodziankę. Możesz wygrać gotówkę! Z okazji 20-lecia Interii zapraszamy do Multiloterii. Codziennie do wygrania minimum 20 000 złotych, a w finale nagroda, która z każdym Waszym zgłoszeniem rośnie! Zawalcz o duże pieniądze już teraz!
- Zobacz film Grzegorz Jednaki cierpi na achondroplazję czyli niskorosłość. Z wykształcenia jest elektrykiem, prowadzi własną firmę, jest szczęśliwym mężem, ojcem dwójki dzieci, duszą towarzystwa, zaraża pozytywną energią i realizuje swoje pasje. Jest też sportowcem, wielokrotnym reprezentantem Polski w parabadmintonie. Swoje dzieci uczy, by nie poddawały się i nie dawały nikomu niszczyć swoich marzeń. Od lat walczy o tworzenie możliwości uprawiania sportu dla niepełnosprawnych dzieci. Zobacz fragment 12. odcinka programu.
- Zobacz film Wiktoria Jednaki cierpi na achondroplazję czyli niskorosłość. Rodzice bardzo ją wspierają. Jej ojciec, Grzegorz Jednaki, uczy swoje dzieci, by nie poddawały się i nie dawały nikomu niszczyć swoich marzeń. Od lat walczy o tworzenie możliwości uprawiania sportu dla niepełnosprawnych dzieci. Sam jest niskorosłym człowiekiem, więc doskonale wie, jakie problemy dotyczą jego córki. Zobacz fragment 12. odcinka programu.
- Zobacz film Grzegorz Jednaki cierpi na achondroplazję, czyli niskorosłość. Z wykształcenia jest elektrykiem, prowadzi własną firmę, jest szczęśliwym mężem, ojcem dwójki dzieci, duszą towarzystwa, zaraża pozytywną energią i realizuje swoje pasje. Jest też sportowcem, wielokrotnym reprezentantem Polski w parabadmintonie. Swoje dzieci uczy, by nie poddawały się i nie dawały nikomu niszczyć swoich marzeń. Od lat walczy o tworzenie możliwości uprawiania sportu dla niepełnosprawnych dzieci. Zobacz fragment 12. odcinka programu. Wielka loteria na 20-lecie Interii! ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych kliknij Zapraszamy do udziału w wielkiej loterii. W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla ciebie niespodziankę. Możesz wygrać gotówkę! Z okazji 20-lecia Interii zapraszamy do Multiloterii. Codziennie do wygrania minimum 20 000 złotych, a w finale nagroda, która z każdym Waszym zgłoszeniem rośnie! Zawalcz o duże pieniądze już teraz!
- Zobacz film Waldemar Kasta - raper i muzyk grunge, producent muzyczny, konferansjer i anonser KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Walczył o prawa pracowników w Wielkiej Brytanii i pomaga osobom z uzależnieniami. Jest szczęśliwym ojcem i mężem. Wychował się w rozbitej rodzinie i wśród kolegów z patologicznych środowisk. Jego mieszkanie sąsiadowało z agencją towarzyską i meliną. Był narkomanem, ale w końcu postanowił narzucić sobie rygor i zgłosił się dobrowolnie do wojska. Jego droga do wyjścia z nałogu była ciężka, ale zwyciężył w tej walce. Zobacz fragment 9. odcinka programu.
- Zobacz film Waldemar Kasta - raper i muzyk grunge, producent muzyczny, konferansjer i anonser KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Walczył o prawa pracowników w Wielkiej Brytanii i pomaga osobom z uzależnieniami. Jest szczęśliwym ojcem i mężem. Wychował się w rozbitej rodzinie i wśród kolegów z patologicznych środowisk. Jego mieszkanie sąsiadowało z agencją towarzyską i meliną. Był narkomanem, ale w końcu postanowił narzucić sobie rygor i zgłosił się dobrowolnie do wojska. Jego droga do wyjścia z nałogu była ciężka, ale zwyciężył w tej walce. Zobacz fragment 9. odcinka programu.
- Zobacz film Aleksandra Dejewska jest terapeutką zaburzeń odżywiania, autorką książki o bulimii, z której cały dochód przeznacza na pomoc osobom z zaburzeniami odżywiania. Ciężkie dzieciństwo za sprawą jej ojca, a potem ojczyma sprawiło, że uwierzyła w to, że odchudzając się, może zyskać akceptację innych. To prawie doprowadziło do katastrofy, przed którą teraz usiłuje ostrzegać młode dziewczyny. Jak wygląda życie z bulimią?Zobacz fragment 9. odcinka programu.
- Zobacz film Aleksandra Dejewska jest terapeutką zaburzeń odżywiania, autorką książki o bulimii, z której cały dochód przeznacza na pomoc osobom z zaburzeniami odżywiania. Ciężkie dzieciństwo za sprawą jej ojca, a potem ojczyma sprawiło, że uwierzyła w to, że odchudzając się, może zyskać akceptację innych. To prawie doprowadziło do katastrofy, przed którą teraz usiłuje ostrzegać młode dziewczyny. Opowiada, jak u niej zaczęła się wyniszczająca choroba. Zobacz fragment 9. odcinka programu.
- Zobacz film Paweł "Naval" Mateńczuk jest wielokrotnie odznaczonym za odwagę byłym operatorem oddziału szturmowego jednostki specjalnej GROM. Brał udział w najcięższych misjach bojowych w Libanie, Iraku i Afganistanie. Co roku objeżdża kilkadziesiąt domów poprawczych, by motywować młodych ludzi, wciągnąć ich na dobrą drogę i przekonywać, że nigdy nie są skreśleni. Zobacz fragment 9. odcinka programu.
- Zobacz film Paweł "Naval" Mateńczuk jest wielokrotnie odznaczonym za odwagę byłym operatorem oddziału szturmowego jednostki specjalnej GROM. Brał udział w najcięższych misjach bojowych w Libanie, Iraku i Afganistanie. Dziś jest ekspertem do spraw bezpieczeństwa, pisze książki, edukuje trudną młodzież a w wolnych chwilach startuje w 100-kilometrowych biegach ekstremalnych. Jego droga do elitarnej jednostki nie była łatwa. Musiał przejść selekcję w Bieszczadach, wyczerpującą fizycznie i psychicznie próbę, którą spośród 500 kandydatów ukończyło tylko 14. Co roku objeżdża kilkadziesiąt domów poprawczych, by motywować młodych ludzi, wciągnąć ich na dobrą drogę i przekonywać, że nigdy nie są skreśleni. Zobacz fragment 9. odcinka programu.
- Zobacz film Sebastian „Bachan” Pabisiak to były przestępca i kiedyś postrach dolnośląskiej Sobótki. Wielokrotnie skazywany za bójki i wyczyny chuligańskie. Od kilku lat próbuje żyć tak, aby nie wrócić już do więzienia. Pewnego razu w celi wydarzyło się coś bardzo dziwnego i zmieniło jego życie. Zobacz fragment 2. odcinka programu.
- Zobacz film Sebastian „Bachan” Pabisiak to były przestępca i kiedyś postrach dolnośląskiej Sobótki. Wielokrotnie skazywany za bójki i wyczyny chuligańskie. Od kilku lat próbuje żyć tak, aby nie wrócić już do więzienia. Pewnego razu wydarzyło się coś bardzo dziwnego i zmieniło jego życie. Zobacz fragment 2. odcinka programu.
- Zobacz film Jakub Bartczak - duszpasterz młodzieży w Sulistrowicach pod Ślężą. Ksiądz jest także… raperem, który niegdyś tworzył pod pseudonimem Mane. W dzieciństwie stracił ojca, a później dwudziestoletni brat Michał miał wypadek. Kiedy chłopiec przez siedem tygodni leżał w śpiączce, Jakub obiecał Bogu, że zmieni się na lepsze, jeśli brat wyzdrowieje. Niestety Michał zmarł. Wtedy młody raper stanął przed wyborem: pogrążyć się w ciemności czy zacząć naprawdę żyć. Jak odnalazł własną drogę? Zobacz fragment 2. odcinka programu.
- Zobacz film Jakub Bartczak - duszpasterz młodzieży w Sulistrowicach pod Ślężą. Ksiądz jest także… raperem, który niegdyś tworzył pod pseudonimem Mane. Jak mówi, jego parafianie „są przyzwyczajeni, że z plebanii lecą hip-hopowe bity”. W dzieciństwie stracił ojca, a później dwudziestoletni brat Michał miał wypadek. Kiedy chłopiec przez siedem tygodni leżał w śpiączce, Jakub obiecał Bogu, że zmieni się na lepsze, jeśli brat wyzdrowieje. Niestety Michał zmarł. Wtedy młody raper stanął przed wyborem: pogrążyć się w ciemności czy zacząć naprawdę żyć. Jak odnalazł własną drogę? Zobacz fragment 2. odcinka programu.
- Zobacz film Co można robić w papierowym meblu o nazwie „work and roll”? W jakim kraju służbowym obowiązkiem architektów są spotkania w barze? Dr inż. Jerzy Łątka jest architektem, projektantem i wykładowcą na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Był wielokrotnie nagradzany za projekty domów i mebli wykonanych z… papieru. Zobacz fragment 3. odcinka programu.
- Zobacz film Dr inż. Jerzy Łątka jest architektem, projektantem i wykładowcą na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Był wielokrotnie nagradzany za projekty domów i mebli wykonanych z… papieru. Zobacz fragment 3. odcinka programu. Wielka loteria na 20-lecie Interii! ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych kliknij Zapraszamy do udziału w wielkiej loterii. W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla ciebie niespodziankę. Możesz wygrać gotówkę! Z okazji 20-lecia Interii zapraszamy do Multiloterii. Codziennie do wygrania minimum 20 000 złotych, a w finale nagroda, która z każdym Waszym zgłoszeniem rośnie! Zawalcz o duże pieniądze już teraz!
- Zobacz film Rafał Mikołajczyk jest niepełnosprawnym kolarzem. Zwierzył się podczas programu, że jego nietypowy rower niestety wzbudza u niektórych kierowców agresję. Na szczęście nie u wszystkich. Rafał Mikołajczyk to były zawodnik kadry Polski w rugby na wózkach, który w kolarstwie ręcznym szosowym oprócz Pucharu Świata pięciokrotnie wywalczył mistrzostwo Polski. Miał 14 lat, kiedy zaatakowany przez znajomego upadł tak pechowo, że uszkodził rdzeń kręgowy. Miał z tego powodu próbę samobójczą, ale w końcu nie poddał się rozpaczy, skończył studia i uprawia sport. Ze swoją ukochaną Iwona ma córeczkę Wiktorię. Zobacz fragment 3. odcinka programu.
Żołnierz jednostki specjalnej o selekcji ochotników: Indywidualiści stanowią zagrożenie
Paweł "Naval" Mateńczuk jest wielokrotnie odznaczonym za odwagę byłym operatorem oddziału szturmowego jednostki specjalnej GROM. Brał udział w najcięższych misjach bojowych w Libanie, Iraku i Afganistanie.
Dziś jest ekspertem do spraw bezpieczeństwa, pisze książki, edukuje trudną młodzież a w wolnych chwilach startuje w 100-kilometrowych biegach ekstremalnych. Jego droga do elitarnej jednostki nie była łatwa. Musiał przejść selekcję w Bieszczadach, wyczerpującą fizycznie i psychicznie próbę, którą spośród 500 kandydatów ukończyło tylko 14.
Co roku objeżdża kilkadziesiąt domów poprawczych, by motywować młodych ludzi, wciągnąć ich na dobrą drogę i przekonywać, że nigdy nie są skreśleni.
Zobacz fragment 9. odcinka programu.
Dziś jest ekspertem do spraw bezpieczeństwa, pisze książki, edukuje trudną młodzież a w wolnych chwilach startuje w 100-kilometrowych biegach ekstremalnych. Jego droga do elitarnej jednostki nie była łatwa. Musiał przejść selekcję w Bieszczadach, wyczerpującą fizycznie i psychicznie próbę, którą spośród 500 kandydatów ukończyło tylko 14.
Co roku objeżdża kilkadziesiąt domów poprawczych, by motywować młodych ludzi, wciągnąć ich na dobrą drogę i przekonywać, że nigdy nie są skreśleni.
Zobacz fragment 9. odcinka programu.
Dodano:
Poniedziałek, 21 grudnia 2020 (16:53)
Więcej na temat:Wspaniali ludzie (program)